
A magyar tőzsde is lefordult, az alapból rossz nemzetközi hangulat mellett az OTP és a Magyar Telekom esése is lefelé húzta ma a hazai börzét, miután Nagy Márton bejelentette, hogy árszabályozás jöhet a bankoknál és telekomcégeknél is.
Jól sikerült a zárás
A nap végére jelentős pluszba került a Dow, végül 1 százalékkal került feljebb a börze. Az S&P 500 eközben 0,6 százalékkal került feljebb, a Nasdaq pedig 0,1 százalékos mínuszban zárt.

Nő a félelem a tőzsdéken - Olyan történt, amire július óta nem volt példa
A hedge fundok példátlan ütemben vonulnak ki a részvénypiacokról, miután Donald Trump amerikai elnök agresszív vámpolitikája fokozta a volatilitást a tőzsdéken. A Goldman Sachs adatai szerint a profi befektetők hat egymást követő héten keresztül csökkentették globális részvénypozícióikat - jelentette a Cnbc.

Már az S&P 500 is pluszban
Látványosan javul a hangulat az amerikai tőzsdéken, immár a Dow mellett az S&P 500 is pozitív tartományban, 0m2 százalékos pluszban van.

Itt az új rekord: valósággal ömlik az arany Amerikába
Az amerikai árutőzsde (COMEX) raktáraiban tárolt arany mennyisége új rekordot dönthet a következő napokban, mivel az Egyesült Államok várható importvámjai miatt a kereskedők igyekeznek készleteiket amerikai területre szállítani - írja a Reuters.

Látványosan összeomlott az elmúlt évek egyik legforróbb tőzsdei sztorija
Az elmúlt évek egyik legforróbb árupiaci terméke, a narancslé idén jelentős árkorrekciót mutat. 2023 eleje és 2024 vége között az árak többszörösükre nőttek, de most rövid idő leforgása alatt több mint 50 százalékot zuhant a jegyzés. A látványos zuhanás mögött a gyenge kereslet és a legnagyobb termelő, Brazília várható termelésnövekedése áll, miközben a vámokkal kapcsolatos konfliktusok is nyomást gyakorolnak az árakra - írta meg a Bloomberg.

Javul a hangulat a tengerentúlon
A piacnyitásban látott jelentős eséshez képest valamelyest ledolgozták a mínuszokat a vezető amerikai tőzsdék, igaz, a Nasdaq-nál még mindig nem valami szép a helyzet: a tech-túlsúlyos index 1,6 százalékos mínuszban van, azonban az S&P 500 már csak fél százalékos esésben áll, a Dow pedig már pozitív tartományba fordult.

Ugrik az olaj ára!
Jelentős emelkedésben van a Brent nyersolaj ára, a drágulás mögött több ok is meghúzódik.

Csúnya esés lett a vége, megütötték a Magyar Telekomot
A kedvezőtlen nemzetközi részvénypiaci hangulatban is jelentősen alulteljesítő volt ma a magyar tőzsde, ami Nagy Márton bejelenésének volt köszönhető: a nemzetgazdasági miniszter közölte, hogy árszabályozás jöhet a bankoknál és telekomcégeknél, ennek hatására megütötték a befektetők az OTP-t és a Magyar Telekomot is.

Mutatjuk, ki nyerhet nagyot Trump vámjain
A Deutsche Bank elemzése szerint a Goodyear Tire & Rubber profitálhat Donald Trump amerikai elnök autóimport-vámjaiból, mivel a vállalat termékei iránti kereslet nagy része a hazai gyártóktól származik, és a gumiabroncsok egyelőre nem tartoznak a tervezett vámtételek közé - írta meg a Bloomberg.

Durván megütötték a Magyar Telekom részvényeit, nagyon ritkán látunk ilyet
Valóságos mélyrepülésbe kezdett a Magyar Telekom árfolyama a mai kereskedésben, miután a távközlési cégek is a kormány inflációcsökkentő lépéseinek célkeresztjében találták magukat. Nagy Márton ma közölte, hogy a hazai telekomcégektől önkéntes árcsökkentést várnak el, amiről szerdán folytatnak megbeszéléseket az érintett felek. A Magyar Telekomnál a növekedési sztori egyik támaszát jelentette a két éve bevezetett inflációkövető díjkorrekció, így érthetően hevesen reagáltak a hírre a befektetők.

Tovább zsákolja a bitcoint egy tech-vállalat
A Strategy újabb jelentős bitcoin-vásárlást hajtott végre: 1,9 milliárd dollár értékben vásároltak a kriptovalutából, tovább növelve ezzel már amúgy is tekintélyes bitcoin-állományukat - közölte a Bloomberg.

Nem fest jól a Fantasztikus Hetes
A Fantasztikus Hetes részvények nagy esésben vannak a hétfői nyitást követően:
- a Tesla 7,3
- az Nvidia 4,7
- a Meta Platforms 3,6
- az Amazon 3,5
- a Microsoft 2,5
- az Alphabet 1,6
- az Apple pedig 0,6 százalékos mínuszban van.

Esik Amerika
A nyitást követően a Nasdaq 2, az S&P 500 1,2, a Dow Jones pedig 0,6 százalékos mínuszban van.
Veszélyben az inflációkövető áremelés a telekomcégeknél - Mi lesz a Telekommal és a 4iG-vel?
A kiskereskedelmi szektor és a bankok után a távközlési cégek is a kormány inflációcsökkentő lépéseinek célkeresztjében találták magukat, amivel kapcsolatban ma már konkrétumok is elhangzottak Nagy Mártontól: a hazai telekomcégektől önkéntes árcsökkentést várnak el, amiről szerdán folytatnak megbeszéléseket az érintett felek. A hírre nagyot esett a Magyar Telekom árfolyama és a 4iG papírjai is lefelé vették az irányt. Megnéztük, milyen mértékű áremeléseket vittek véghez a telekomcégek az utóbbi években és hogy mennyire fájhat az árcsökkentés nekik.

Leáldozott Amerika csillaga? Új kedvencük van a magyar alapkezelőknek
Az európai részvények felé fordulnak a befektetők, miközben egyre erősödnek az amerikai gazdaságot övező inflációs és recessziós félelmek – derül ki a magyar portfóliómenedzserek márciusi ajánlóiból. Az alapkezelők vélekedése szerint véget érhetett az USA-részvények felülteljesítése, a jövő nyertese sokkal inkább Európa lehet, ahol a fiskális stimulusok, az ipar várható élénkülése és a béketárgyalások adnak okot az optimizmusra.

A Nasdaq vezetésével esés jöhet Amerikában
A határidős részvényindexek jelenlegi állása szerint a Nasdaq 1,5, az S&P 500 1,1, a Dow Jones pedig 0,7 százalékos mínuszban nyithat magyar idő szerint 15 óra 30 perckor.
Nagy pofont kaptak a gyógyszeripari cégek
Jelentős eséssel kezdheti a hetet több amerikai biotechnológiai cég részvényárfolyama is, miután lemondott Peter Marks az Egyesült Államok Élelmiszer- és Gyógyszerügyi Hivatalának (FDA) egyik legfontosabb vakcinaügyi vezetője.

Kivásárolja az MVM részesedését a PannErgy
Megállapodást kötött a PannErgy az MVM-el annak a vállalatban lévő teljes, 9,31 százalékos tulajdonrészének visszavásárlására.

Ez egyre csúnyább
A vezető európai részvényindexek tovább esnek hétfő délután, a német DAX és a francia CAC egyaránt 2-2 százalékos mínuszban vannak, az angol FTSE pedig 1,3 százalékkal került lejjebb.

Árszabályozásról beszélt Nagy Márton, megütötték az OTP-t és a Magyar Telekomot
Már a nap elején elromlott a hangulat a magyar tőzsdén, mivel a befektetőket világszerte a vámháború hatásai aggasztják. Ezt követően nem sokkal később újabb rossz hírt kaptak a magyar befektetők, miután Nagy Márton bejelentette, hogy árszabályozás jöhet a bankoknál és telekomcégeknél. Ennek hatására ütik az OTP-t és a Magyar Telekomot is.

Ütik a Magyar Telekomot
A Magyar Telekom árfolyama már 4,9 százalékos esésben van, miután Nagy Márton nemrég bejelentette, hogy a bankok mellett árszabályozás jöhet a telekomcégeknél is.

Ilyen is ritkán van: Veszteséges lett a Huawei
Évek óta nem történt olyan a Huaweinél, mint a legutóbbi negyedévben, veszteséges lett a vállalat, amit elsősorban az okozott, hogy a vállalat agresszívan költ fejlesztésekre, beruházásokra, írja a Bloomberg.

Lefordult az OTP és a Magyar Telekom is Nagy Márton szavait követően
Már a nap elején elromlott a hangulat a magyar tőzsdén, mivel a befektetőket világszerte a vámháború hatásai aggasztják. Ezt követően nem sokkal később újabb rossz hírt kaptak a magyar befektetők, miután Nagy Márton bejelentette, hogy árszabályozás jöhet a bankoknál és telekomcégeknél. Ennek hatására ütik az OTP-t és a Magyar Telekomot is.

Adják az autóipari részvényeket
Donald Trump április 2-i vámjai különösen nehezen érinthetik az európai autóipar szereplőit, ennek megfelelően esnek ma az érintett cégek részvényei.
A német gyártók közül a Porsche 3,3, a Volkswagen 2,6, a Mercedes 2,4, a BMW pedig 2,3 százalékos mínuszban van.
Eközben a Stellantis árfolyama 2,7, a Renault részvényei pedig 3,3 százalékos mínuszban vannak.
A beszállító cégeket is ütik: a Valeo már 3,8, a Continental pedig 3,6 százalékos mínuszban van hétfő délelőtt.
Rossz előjelek
A határidős részvényindexek jelenlegi állása szerint a Nasdaq 1,3, az S&P 500 0,9, a Dow Jones pedig 0,6 százalékos mínuszban nyithat magyar idő szerint 15 óra 30 perckor.
Nem javul a hangulat
Továbbra is 0,9-1,1 százalékos mínuszban vannak a kontinens vezető börzéi, csakúgy mint a magyar tőzsde.
A BUX jelenleg 1 százalékos mínuszban áll. A nagypapírok esését az OTP vezeti. A bank részvényeinek árfolyama 1,7 százalékkal került lejjebb a hétfői kereskedésben. Eközben a Magyar Telekom 0,7, a Richter 0,5, a Mol pedig 0,3 százalékos mínuszban van.

Megkongatták a vészharangot a német iparban
A német ipar újabb nehéz évre számít. A termelés 2025-ben várhatóan 0,5 százalékkal zsugorodik - közölte a BDI iparszövetség hétfőn a hannoveri vásáron.

Célárvágás jött az Amazonra és az Alphabetre is
A Jefferies a korábbi 275 dollárról 250 dollárra vágta vissza az Amazon részvényeire vonatkozó célárát.
Az új célár még 29,7 százalékkal van magasabban a pénteki 192,7 dolláros záróárfolyamhoz viszonyítva.
Az Amazon idén 12,2 százalékos mínuszban van:

A Jefferies emellett a korábbi 235 dollárról 200 dollárra csökkentette az Alphabet részvényeire vonatkozói célárát is.
A frissített célár 28,1 százalékkal van magasabban a pénteki 156,1 dolláros záróárfolyamhoz viszonyítva.
Az Alphabet idén 18,1 százalékos mínuszban van.

Idén már másodszor vágott célárat az S&P 500-ra a Goldman Sachs
A Goldman Sachs elemzői idén már másodszor csökkentették az S&P 500 indexre vonatkozó év végi célárukat a növekvő recessziós kockázatok és a vámokkal kapcsolatos bizonytalanságok miatt - számolt be a Bloomberg.

Esik Európa
A nyitást követően a francia CAC 1,1, a német DAX 1, az angol FTSE pedig 0,9 százalékos mínuszban van.

A német infláció 2 százalék felett stagnálhat
A vállalkozások árvárakozásairól készített felmérés alapján kalkulált indikátor enyhén csökkent, ami alapján valamivel 2 százalék felett stagnáló inflációra lehet számítani Németországban a következő hónapokban a müncheni ifo gazdaságkutató intézet hétfőn publikált jelentése alapján.

Megütötték a magyar tőzsdét nyitás után
A BUX 1,1 százalékos mínuszban van a nyitást követően.
A nagypapíros esnek: a Magyar Telekom már 1,9, az OTP 1,5, a Mol 0,7, a Richter pedig 0,2 százalékkal került lejjebb a kereskedés első perceiben.

Kihívókat kapott az OTP az újabb bankvásárlásnál
Bankot vehet az OTP Máltán, egy helyi lapértesülés alapján a magyar pénzintézet is az érdeklődők között van az eladósorba került HSBC Bank Malta felvásárlásában. A Times of Malta úgy tudja, hogy egy főként helyi vállalatokból összeállt konzorcium is ajánlatot tett a pénzintézetre.

Egyre közelebb a 14 milliárd eurós bankvásárláshoz az UniCredit
Az UniCredit megkapta az Európai Központi Bank jóváhagyását a Banco BPM felvásárlására tett 14 milliárd eurós részvényalapú ajánlatához, ami újabb jelentős lépés az olasz bankszektorban zajló konszolidációs folyamatban - írja a Reuters.

Egyesíthetik az állami tulajdonú kínai autógyártókat
Éles a verseny a kínai autópiacon, több mint száz helyi autógyártó versenyez a nyugati cégekkel, többek között állami tulajdonban lévő vállalatok is, mint a Dongfeng és a Guangzhou. A kínai vezetés egy jelentés szerint azt tervezi, hogy összevonja, átstrukturálja az állami tulajdonban lévő autógyártókat, írja a Bloomberg.

Trump büntetővámja miatt árat emel a Ferrari
A Ferrari olasz sportautó-gyártó egyes modelljeinek árát 10 százalékkal emeli a jövő hónapban az Egyesült Államokban, válaszul az áprilisban bevezetendő amerikai importvámokra.

Soha nem látott magasságban az arany
Hétfő reggel ismét új történelmi csúcsot ért el az arany, miután a befektetőket egyre jobban aggasztják a tervek szerint szerdán élesedő amerikai vámok.

Nagy esésben a japán tőzsde
A japán Nikkei 225 tőzsdeindex már 3,9 százalékos esésben van hétfő reggel.
Az ázsiai országban a befektetőket elsősorban a tervek szerint szerdán élesedő újabb amerikai vámok aggasztják.

Esés jöhet Európában is
Mik az aktuális események a tőzsdéken?
- Eséssel zártak legutóbb a vezető amerikai részvényindexek, a Dow Jones 1,7 százalék mínuszban fejezte be a napot, a S&P 500 2 százalékot esett, míg a Nasdaq 2,6 százalékkal került lejjebb.
- Az ázsiai tőzsdéken ma reggel felemás hangulat látszik, a Nikkei 3,78 százalékkal került lejjebb, a Hang Seng 1,26 százalékot esett, míg a CSI 300 0,71 százalékos pluszban áll.
- Eséssel indulhat a nap az európai börzéken, a határidős részvényindexek jelenlegi állása alapján a DAX 0,56, a CAC pedig 0,54 százalékkal kerülhet lejjebb, míg a FTSE 0,49 százalék mínuszban nyithat.
- Eséssel nyithatnak az amerikai tőzsdék, a határidős részvényindexek jelenlegi állása alapján a Dow Jones 0,34 százalékot eshet, a S&P 500 0,64 százalék mínuszban nyithat, míg a Nasdaq 1,11 százalékkal kerülhet lejjebb.
Mi várható makro fronton?
Hétfőn magyar oldalról rögtön nagyon erősen indul a hét. A KSH közzéteszi a januári kereseteket egy olyan időszakban, amikor a hazai inflációs nyomás erősödőben van. Mind az idei növekedési és inflációs kilátások szempontjából kulcsfontosságú adatról van szó. Ezzel egy időben érkeznek az ipari termelői árak és a külkereskedelmi termékforgalom. Az utóbbi a fontosabb, mivel betekintést enged abba, hogy az exportpiacaink hogyan teljesítenek. Nemzetközi fronton sem lesz indul kevésbé izgalmasan a hét. Kínából beszerzésimenedzser-indexek érkeznek. A kínai tőzsdeindexek az egyik legjobban teljesítőek idén, a kínai vezetés pedig végre a fogyasztást élénkítő fiskális költekezés mellett kötelezte el magát. A mostani adat fény deríthet arra mennyire sikeresek az eddigi intézkedések. Európából pedig német kiskereskedelmi forgalom, valamint olasz és német infláció érkezik. A francia és a spanyol infláció a vártnál alacsonyabb lett, ha esetleg a német és az olasz is csatlakozik ehhez a trendet, akkor szinte biztosra vehető az EKB áprilisi kamatcsökkentése.
Mi történt eddig a tőzsdéken?
- A vezető amerikai, ázsiai európai és régiós részvényindexek közül idén 22,9 százalékos elmozdulással a WIG20 index áll az élen, a sereghajtó 8,2 százalékos eséssel a Nasdaq index.
- A hazai blue chipek közül idén a legjobban a Magyar Telekom részvénye teljesített 37,8 százalékos emelkedéssel, a sor végén a Richter papírja áll 0,0 százalékos eséssel.
- A fontosabb nyersanyagok közül év eleje óta az Arany árfolyama már 17,5 százalékot emelkedett.
Fontosabb instrumentumok | |||||||
Árfolyam | 1 nap | 1 hét | 1 hónap | Idén | 1 év | 5 év | |
Amerikai részvényindexek | |||||||
Dow Jones | 41 583,9 | -1,7% | -1,0% | -5,1% | -2,3% | 4,5% | 92,2% |
S&P 500 | 5 580,94 | -2,0% | -1,5% | -6,3% | -5,1% | 6,2% | 119,6% |
Nasdaq | 19 281,4 | -2,6% | -2,4% | -7,7% | -8,2% | 5,6% | 154,1% |
Ázsiai részvényindexek | |||||||
Nikkei | 37 120,33 | -1,8% | -1,5% | -0,1% | -7,0% | -7,6% | 91,4% |
Hang Seng | 23 426,6 | -0,6% | -1,1% | 2,1% | 16,8% | 41,6% | -0,2% |
CSI 300 | 3 915,17 | -0,4% | 0,0% | 0,6% | -0,5% | 11,2% | 5,5% |
Európai részvényindexek | |||||||
DAX | 22 461,52 | -1,0% | -1,9% | -0,4% | 12,8% | 21,5% | 133,2% |
CAC | 7 916,08 | -0,9% | -1,6% | -2,4% | 7,3% | -3,5% | 81,9% |
FTSE | 8 658,85 | -0,1% | 0,1% | -1,7% | 5,9% | 8,9% | 57,1% |
FTSE MIB | 38 739,3 | -0,9% | -0,8% | 0,2% | 13,3% | 11,5% | 130,3% |
IBEX | 13 309,3 | -0,8% | -0,3% | -0,3% | 14,8% | 20,2% | 96,4% |
Régiós részvényindexek | |||||||
BUX | 91 415,63 | -1,4% | 1,6% | 4,9% | 15,2% | 39,8% | 185,1% |
ATX | 4 175,93 | -2,1% | -2,0% | 0,7% | 14,0% | 18,1% | 109,0% |
PX | 2 119,28 | -1,2% | 1,9% | 7,3% | 20,4% | 39,9% | 171,3% |
WIG20 | 97 819,38 | -0,9% | 1,0% | 6,3% | 22,9% | 18,2% | 139,2% |
Magyar blue chipek | |||||||
OTP | 25 970 | -2,4% | 2,9% | 9,2% | 19,7% | 54,6% | 176,6% |
Mol | 2 960 | -1,1% | 2,6% | 2,8% | 8,4% | 0,0% | 57,0% |
Richter | 10 400 | -1,3% | -2,4% | -3,5% | 0,0% | 12,3% | 79,3% |
Magyar Telekom | 1 756 | 1,5% | 1,4% | 10,2% | 37,8% | 95,8% | 400,3% |
Nyersanyagok | |||||||
WTI | 69,74 | -0,8% | 1,8% | -0,3% | -3,7% | -16,9% | 349,6% |
Brent | 73,54 | -0,7% | 1,9% | 0,0% | -1,6% | -15,9% | 195,1% |
Arany | 3 083,97 | 1,0% | 2,3% | 8,2% | 17,5% | 39,3% | 89,6% |
Ezüst | 34,18 | -0,3% | 3,9% | 10,0% | 15,2% | 37,8% | 137,5% |
Devizák | |||||||
EURHUF | 402,8 | 0,2% | 1,1% | 0,7% | -2,1% | 2,2% | 13,3% |
USDHUF | 372,1704 | 0,0% | 1,0% | -3,2% | -6,3% | 2,0% | 15,7% |
GBPHUF | 481,1699 | 0,0% | 1,4% | -1,6% | -3,3% | 4,4% | 20,7% |
EURUSD | 1,0823 | 0,2% | 0,1% | 4,1% | 4,5% | 0,2% | -2,1% |
USDJPY | 150,9750 | 0,0% | 1,3% | 0,2% | -3,9% | -0,2% | 39,6% |
GBPUSD | 1,2942 | -0,2% | 0,4% | 2,8% | 3,3% | 2,4% | 4,8% |
Kriptovaluták | |||||||
Bitcoin | 84 379 | -3,3% | 0,4% | 0,1% | -10,6% | 19,2% | 1 223,4% |
Állampapírok | |||||||
10 éves amerikai állampapírhozam | 4,26 | -2,5% | 0,2% | 1,4% | -6,9% | 1,2% | 472,2% |
10 éves német állampapírhozam | 2,7 | -1,5% | -1,3% | 13,2% | 14,3% | 18,8% | -658,3% |
10 éves magyar állampapírhozam | 7,29 | 0,1% | 0,8% | 8,8% | 10,1% | 6,9% | 208,9% |
Forrás: Refinitiv, Portfolio |
A jelen írás nem minősül befektetési tanácsadásnak vagy befektetési ajánlásnak. Részletes jogi információ
Ingatag a hangulat a tőzsdéken, Trump bejelentéseire vár a piac
Előtte azonban több fontos makroadat is érkezik.
Kiderült: kevesen hagyták el eddig az állampapírpiacot, de sokan tértek át a PMÁP-ról egy másik állampapírra
Kis mértékben átalakítja idei kibocsátási szerkezetét az ÁKK.
A helyzet kritikus: újabb szarvasmarha-állományok fertőződhettek meg
A gócpontok közel vannak Szlovákiához.
Cégfelvásárlás - az ár és az érzelmek játéka
A cégfelvásárlások középpontjában mindig az ár áll, de a tranzakciók nem csupán racionális pénzügyi döntéseken múlnak. Az eladók és a vevők érzelmi attitűdje, intuíciói és pszichol
Uniós zöld szabályok: komoly kihívás előtt a MENA-régió földgázexportőrei
A szigorodó uniós szabályozások hamarosan komoly nehézségek elé állíthatják a MENA-régió földgázexportőreit.
Keressük Magyarország legdrágább befektetési alapját
Az elmúlt években nagyon elszálltak a magyar befektetési alapok költségei. (Bár mindig drágák voltak, ennyire azért nem.) Írtam nemrég róla, hogy hol tudsz utánanézni a költségeknek. Azót
Felzárkózni Amerikához: komoly ára lesz, de szükséges
\"A háborúhoz három dolog kell: pénz, pénz, és pénz!\" Az év eleje óta az európai stratégiai függetlenedés és az Egyesült Államokhoz való katonai felzárkózás kérdései...
The post Felz
Vagyontervezés új környezetben - gyere el a debreceni szakmai reggelinkre!
Hogyan tervezz okosan a gyorsan változó pénzügyi és adózási környezetben? Gyere el április 15-én Debrecenbe a HOLD és az Andersen közös szakmai reggelijére. Az esemény...
The post Vagyonterv
Pár válság után már nem pánikolsz
\"Ez egy igazi HOLD-sztori: találtunk egy kicsi, gyenge céget egy apró szigeten, amire senki sem figyelt, és megláttuk benne az értéket.\" A hazai alapkezelői piac...
The post Pár válság után m
Mennyit bukhatnak a két- vagy háromgyermekes családok az SZJA kedvezménnyel kapcsolatban, ha nem gondolják végig?
HitelesAndrás - Keress, kövess, költözz! Mennyit bukhatnak a két- vagy háromgyermekes családok az SZJA kedvezménnyel kapcsolatban, ha nem gondolják végig? Érdemes tisztában lenni a családok s
Nálatok laknak-e állatok?
Denevérek és mosómedvék - egészen meglepő fajok lesznek egyre gyakoribb vendégek a városokban és külvárosokban. A világ eltérő pontjain tapasztalható jelenség nem új,

AACSB akkreditált a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara (x)
Az anyavállalat támogatásával újul meg a magyar Audax stratégiája (x)

- Drámai jóslat érkezett a nyári időjárásról: nagyon fájdalmasan érintheti Magyarországot
- Óraátállítás 2025: kezdődik a nyári időszámítás
- Már csak egyetlen hatalom áll Donald Trump útjában – Meg fogják állítani?
- Itt van Orbán Viktor bejelentése: minden kistelepülésen élőt érint
- Figyelmeztet a Bizottság: Magyarország olyan adóssághegyen ül, amit nehéz lesz legyűrni
Tőzsde kezdőknek: Hogyan ne égesd el a pénzed egy hét alatt!
Előadásunkon bemutatjuk a Portfolio Online Tőzsde egyszerűen kezelhető felületét, a számlatípusokat és a gyors kereskedés lehetőségeit. Megismerheted tanácsadó szolgáltatásunkat is, amely segít az első lépések megtételében profi támogatással.
Warren Buffett helyett én: Kezdők útmutatója a befektetéshez
Fedezd fel a befektetés világát úgy, ahogy még sosem! Ez a webinárium egyszerűen és érthetően mutatja be az alapelveket, amelyekre még a legnagyobb befektetők, mint Warren Buffett is esküsznek.
Új tervei vannak a kormánynak – De mennyire reálisak a számok?
Ezt elemeztük a Checklist keddi adásában.
Az amerikaiak is beszállnak a paksi projektbe?
Jöhetnek a kis moduláris reaktorok?
Hullámvasútra kerülhet a tej ára Magyarországon, ha fokozódik a vírushelyzet
Nagy baj lehet, ha nem sikerül lokalizálni a száj- és körömfájás betegséget.
Eladó új építésű lakások
Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.