Elúszott a béketerv – Mi következhet most?
Podcast

Elúszott a béketerv – Mi következhet most?

Már meghallgatható a Portfolio Checklist szerdai adása. A műsor első részében arról volt szó, hogy Ukrajna visszautasította azt a béketervet, amelyet Donald Trump amerikai elnök csapata állított össze, és amelyről ma Londonban egyeztettek volna. Mivel Kijev elutasította az ajánlatot, a magas szintű találkozó is elmaradt. A témáról Huszák Dániel, a Portfolio Globál rovatának vezető elemzője beszélt. A második részben az új lakossági állampapírokról volt szó, amelyek mától elérhetők a befektetők számára. Azt jártuk körbe, hogy melyikbe érdemes most fektetni. Vendégünk Süle-Szigeti Bulcsú, a Portfolio pénzügyi elemzője volt.
Május 8-án lesz a Portfolio Investment Day 2025 befektetési konferenciánk, ahol profi szakemberek osztják meg befektetési ötleteiket, legyen szó a részvény-, állampapír-, nyersanyag-, kripto-, ingatlan- vagy műtárgypiacról. Most érdemes jelentkezni!

A műsor már meghallgatható a Spotify-on, az Apple Podcasten, a többi nagy podcast platformon, és itt, a cikkbe ágyazott lejátszóban is:

KÖVESS MINKET

Főbb részek:

  • Intro – (00:00)
  • Ukrajna-béketerv – (01:20)
  • Állampapírok – (10:36)

Címlapkép forrása: Portfolio

Holdblog

Jobban drágult a hütte, mint a kisbolt

A síelés mindig is a jómódúak sportja volt, de ha az európai síparadicsomok áremelkedése folytatódik, akkor lassan igazi luxuscikk lesz belőle. A végéhez közeledő idei... The post Jobban dr

FRISS HÍREK
NÉPSZERŰ
Összes friss hír
Mától kaphatók az új lakossági állampapírok – melyikbe érdemes most befektetni?
Díjmentes online előadás

Limit, Stop, vagy Piaci? Megbízások, amikkel nem lősz mellé!

Ismerd meg a tőzsdei megbízások világát, és tanulj meg profin navigálni a piacokon!

Díjmentes online előadás

Miért a tőzsdei befektetést válasszam az állampapír helyett?

Online előadásunkon megvizsgáljuk a két befektetési formát, megtárgyaljuk az előnyeiket és a hátrányaikat, sorra vesszük mikor mibe érdemes fektetni.

Portfolio hírlevél

Ne maradjon le a friss hírekről!

Iratkozzon fel mobilbarát hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Portfolio Gen Z Fest 2025
2025. május 9.
Portfolio AgroFood 2025
2025. május 20.
Portfolio AgroFuture 2025
2025. május 21.
Digital Compliance 2025
2025. május 6.
Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!