Álláshirdetések

A Concorde elemzési üzletága Részvényelemzőt keres (x)

Elemzőt keres Magyarország legnagyobb független befektetési szolgáltatója, a Concorde Értékpapír Zrt. Az 1993-ban alapított vállalat 2013-ban a legnagyobb forgalmat bonyolította le a Budapesti Értéktőzsdén. Tőkepiaci elemzői gárdája hazánkban egyedülálló, a műhely munkáját az elmúlt 20 év során több, mint 40 díjjal jutalmazta a szakma.

A Concorde elemzési üzletága Részvényelemzőt keres
Feladatok:
  • Részvényelemzések készítése
  • Az elemző csapat munkájának támogatása. Adatbázisok, modellek karbantartása.
  • Adatszolgáltatókkal való kapcsolattartás (Bloomberg, Thomson Reuters).
  • Napi, heti, havi angol nyelvű piaci összefoglalók készítése.

Elvárások:
  • Elsősorban pályakezdő közgazdászok jelentkezését várjuk.
  • Vállalatértékelésben való jártasság valamint tőkepiacok alapvető ismerete szükséges, az ez iránt való érdeklődés szintén fontos.
  • Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban; az elemzés munkanyelve angol.
  • Önálló munkavégzési és problémamegoldó képesség.
  • Microsoft Office, elsősorban az Excel és a Word használatának magas fokú ismerete.
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság.
  • Minőségorientált szemlélet.
  • CFA előny
  • Bloomberg terminál ismerete előny

Amit kínálunk:
  • Aktív részvétel Magyarország legnagyobb tőkepiaci elemzőcsapatának mindennapi munkájában.
  • Versenyképes fizetés
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint angol nyelvű motivációs leveledet az alábbi e-mail címre: a.gyurcsik@con.hu

Összes friss hír
Valamit tervez a kormány - Mi lesz az OTP-vel?
Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Private Health Forum 2024
2024. szeptember 26.
Future of Finance 2024
2024. szeptember 17.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
2024. szeptember 18.

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Díjmentes előadás

Kisokos a befektetés alapjairól, tippek, trükkök a tőzsdézéshez

Előadásunkat friss tőzsdézőknek ajánljuk, összeszedünk, minden fontos információt arról, hogy hogyan működik a tőzsde, mik a tőzsde alapjai, hogyan válaszd ki a számodra legjobb befektetési formát.

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?