FONTOS Majd 40 éves mélypontról fordult vissza jen: ez a részvényeidet sem kíméli!
Álláshirdetések

Az AXA Kötvénypiaci portfólió menedzsert keres (x)

Portfolio

' title='

Az AXA a pénzügyi biztonság terén a világ egyik vezető szolgáltatója. A nemzetközi csoport magyarországi vállalatai közel 600.000 ügyféllel rendelkeznek. A biztosítási, nyugdíjpénztári, valamint egészségpénztári üzletágak mellett 2007 nyarától a hazai szolgáltatások köre banki tevékenységgel is bővült.
Ambiciózus növekedési terveink megvalósításához az adott területen szakértő, a saját szakmai fejlődését szem előtt tartó, és lojális szakemberekre van szükségünk. Új munkatársaink sikeréhez biztosítjuk a nemzetközi tapasztalatot, az újító, ötletekre nyitott, kiemelkedő teljesítményt támogató vállalati kultúrát.

Az AXA Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Kötvénypiaci portfólió menedzser

Az új munkatár feladatai:
  • portfóliók önálló kezelése, tranzakció lebonyolítása
  • befektetési stratégia és taktika meghatározását elősegítő információk összegyűjtése, elemzése és véleményezése
  • befektetési stratégia meghatározását szolgáló döntésekben való aktív részvétel
  • folyamatos kapcsolattartás a cégcsoport társterületeivel
  • beszámolók, prezentációk elkészítése

Elvárásaink:
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • minimum 3-5 éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • terhelhető, precíz személyiség
  • kiváló kommunikációs és elemző képesség
  • tőzsdei szakvizsga (EFFAS, CFA előnyt jelent)
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • kitűnő munkahelyi környezet

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, fizetési igény és a pozíció megjelölésével, küldje el motivációs levelét, fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát Szentesi Attilának, az attila.szentesi@axa.hu címre.
További információért, kérjük, látogasson el a http://www.axa.hu oldalunkra is.
Összes friss hír
Itt a leleplezés: 100 ultragazdag ember él Magyarországon

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.