A Bridge Wealth Management csapata SALES munkatársat keres (x)

Portfolio

' title='
  • Ha érdekelnek a nemzetközi részvény és határidős piacok
  • Ha szeretsz új emberekkel találkozni
  • Ha nem a gyors és etikátlan pénzszerzés, hanem a tisztességes szakmai és anyagi fejlődés érdekel
  • Ha szeretnél sok tapasztalatot, új ismereteket szerezni
  • Ha nem félsz felelősséget vállalni a saját teljesítményedért
  • Ha szívesen dolgozol önállóan, de semmiképpen sem magányosan
  • Ha szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol valóban meghallgatják és jutalmazzák ötleteidet

...akkor érdemes elolvasnod az alábbi állásajánlatunkat:

Feladat:

A Bridge Wealth Management pénzügyi, befektetési szolgáltatásainak értékesítése:
  • Új ügyfelek megkeresése
  • Potenciális ügyfelekkel való tárgyalás
  • Szolgáltatásokkal kapcsolatos tájékoztatás adása

NEM tartozik a feladatok közé:
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, problémáik kezelése
  • Nem közvetlenül az értékesítéssel összefüggő adminisztráció
  • Befektetési, pénzügyi tanácsok adása
  • Piac és versenytársfigyelés
  • Részletes előszűrés, vagy minősítési folyamat kezelése
  • Szerződések megkötése, jogi asszisztencia
  • Kockázatfigyelés

Elvárások:
  • Tőzsde, pénzügyi piacok iránti szenvedélyes érdeklődés
  • Hosszú távú gondolkozás
  • Jó pszichológiai érzék, magabiztos és bizalmat keltő fellépés, megjelenés
  • Pontos, gyors munkavégzés
  • Teherbírás, stressztűrő képesség
  • MS Office (főként Word és Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Eredmény orientáltság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Ügyfélközpontúság

NEM feltétel, de előnyt jelenthet:
  • Meglévő ügyfélkapcsolat
  • Tapasztalat
  • Tőzsdei szakvizsga
  • Pénzügyi/gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol, német, olasz, francia nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Csak részben kötött munkaidő, illetve részmunkaidőben is végezhető
  • Teljesítményalapú jövedelem
  • Képzés, továbbképzési lehetőségek
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, szenvedélyesen dolgozó csapatban való részvétel
  • Teljes infrastruktúra, szakmai támogatás

Jelentkezési határidő: 2006. 02. 24.
Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület
Kizárólag az info@bwm.hu címre küldött levéllel, DOC formátumban csatolt motivációs levéllel és szakmai önéletrajzzal.

A Bridge Wealth Management a nemzetközi részvénypiacok szakértője, és a hazánkban létező egyik legjobb szakmai műhely a technikai elemzés területén. Rendszeresen publikálunk elemzéseket a sorozatban legjobb tőzsdei szaksajtónak nyilvánított Portfolio.hu oldalain, illetve a legolvasottabb hazai napilapban, a Világgazdaságban is. A jelentkezés előtt kérjük részletesen olvasd el a honlapunkon lévő információkat: www.bwm.hu
(X)
KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Infostart.hu Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!