Novemberben három alkalommal három különböző helyszínnel tart országos befektetői találkozót, termékismertetőt a BUDA-CASH Zrt.
Helyszínek és időpontok:
- Pécs: november 21,
- Debrecen: november 22,
- Budapest: november 23.
Kiknek szól ez az előadás?
Bárkinek, aki tőzsdézik, vagy aki még nem, de ismerkedik a tőzsdével. Elsősorban kisbefektetők. magánszemélyek a célcsoport, de természetesen nagyobbaknak -intézményeknek is érdekes lehet.
Mit jelent az, hogy tőkeáttételes konstrukció?
Ahogy a cím is mutatja, kisebb tőkével képes az ember nagyobb értékű pozíciót nyitni, azaz nagyobb mértékben tud részesedni az árfolyam elmozdulásából.
Mire lehet ilyen tőkeáttételes ügyletet nyitni?
A választék igen széles: tőzsdeindexek (Dax, Dow Jones, Nikkei, stb.), deviza keresztárfolyamok (Eur/USD, EUR/HUF, EUR/JPY, EUR/CHF, stb.), egyedi részvények, nyersanyagok-árutőzsdei termékek (olaj, földgáz, arany, kávé, stb.), stb.
Magyar vonatkozású termék?
Természetesen van magyar vonatkozása is? BUX illetve a EUR/HUF, CHF/HUF.
Rajtunk keresztül ügyfeleink tudnak magyar blue chippekre is (MOL, OTP, stb.) kötni tőkeáttételes termékeket (hagyományos opciók), de jelen előadásban erre most nem térünk ki.
Mekkora pénzzel érdemes elkezdeni, mekkora a minimális kötésegység?
Mivel ezeket a termékeket nem kontraktusban jegyzik, hanem akár egy darabot is tudunk venni, így nincs minimális kötésegység. Akár 50-100.000 Ft-tal is el lehet kezdeni.
Melyik tőzsdén kereskednek ezekkel az instrumentumokkal?
A stuttgarti tőzsdén (EUWAX - European Warrant Exchange)
Hogy lehet jelentkezni és mennyibe kerül az előadás?
Természetesen ingyenes az előadás, jelentkezni előzetes regisztrációval (név, tel.szám, email cím, helyszín) lehetséges.
http://www.budacash.hu/deviza/urlap.php
(X)