FONTOS Új ajándék érkezik a Orbán-kormánytól - Mennyi pénzt kapnak a családok?
Álláshirdetések

Nyugdíjpénztár senior equity portfolio managert keres (x)

Magyarország egyik vezető munkáltatói hátterű, több mint 60 milliárd forintos vagyonnal rendelkező folyamatosan fejlődő nyugdíjpénztára

Senior equity portfolio managert

keres

Leendő munkatársunk feladatai:
  • Stratégiai és taktikai döntések meghozatala a részvényportfóliók tekintetében
  • Allokáció, üzletkötés, kötjegyek elkészítése, tranzakciók rögzítése
  • Részvétel a befektetési bizottság munkájában
  • A befektetési döntések előkészítéséhez szükséges makrogazdasági elemzések elvégzése a hazai és külföldi tőkepiacok vonatkozásában, valamint a döntéshez szükséges egyéb anyagok, elemzések elkészítése,
  • A gazdaság, az egyes szektorok és a tőzsdén jegyzett társaságok fejlődésében bekövetkezett lényeges változások elemzése.
  • A portfóliók relatív, valamint abszolút teljesítményének elemzése,
  • Jelentések készítése

Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • pontosság, precizitás
  • megbízhatóság, lojalitás és döntésképesség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Biztos informatikai ismeretek, MS Office ismeret

Előny:
  • Trasset program ismerete
  • számviteli ismeretek
  • UL alapok ismerete

Amit nyújtunk:
  • Változatos, színes, felelősségteljes munka
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Biztos háttér, valódi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kompenzációs csomag

Kérjük az önéletrajzát és a motivációs levelét 2011.08.21-ig a vecsei@vitnyp.hu címre küldje.
(x)
Holdblog

Egyre nagyobbak az olimpikonok

Ahogy egyre több az olimpiai sport, úgy lesznek egyre nehezebbek és magasabbak az olimpikonok. Különösen a férfi sportolóknál látványos a növekedés, az Olympedia szerint például... The post

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!