Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. BACK OFFICE munkatársat keres (x)

Portfolio

' title='
Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Központi Adminisztráció csapata egy bevezetésre kerülő új (befektetési) termék adminisztrációs feladatainak ellátására
BACK OFFICE
munkatársat keres

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Üllői út 1.

LEENDÕ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:
  • befektetési jegy forgalommal kapcsolatos kommunikáció a forgalmazóval (megbízások feldolgozása, továbbítása, visszaigazolások elszámolása)
  • forgalmazással kapcsolatos pénzforgalom lebonyolítása
  • befektetési jegy forgalom és állomány ellenőrzése
  • jelentések készítése

ELVÁRÁSOK:
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • befektetési back-office területen szerzett, legalább 1 éves tapasztalat
  • jártasság a befektetési alapok értékelésében, elszámolásában
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kiváló MS Office ismeretek

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT, HA ÚGY GONDOLJA, HOGY
  • jellemző Önre a pontosság, precizitás,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • terhelhető és kezdeményező,
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi fiatal és lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát - jövedelemigény megjelölésével - Kovács Éva nevére a HR@AEGON.HU e-mail címre várjuk 2007. február 28-ig !
Kérjük, jelentkezésében a megpályázott pozíciót pontosan tüntesse fel!
(X)
Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.