Prémium

Portfolio.hu Property Investment Forum 2007 - Még nem késő jelentkezni (x)

Portfolio
December 4-én újra egy asztalhoz ül az ingatlanos és a pénzügyi világ, s megrendezésre kerül a magyar ingatlanpiac talán legszínvonalasabb konferenciája. A Portfolio.hu Property Investment Forum keretében 40 előadó és panelbeszélgetésben résztvevő ingatlanos szakember, a magas nívójú program valamint a várhatóan közel 200 résztvevő gondoskodik a tartalmas szakmai programról, illetve a kiváló kapcsolatépítési, - ápolási lehetőségekről.
A 2005 óta vezető hazai iparági rendezvényen az előadók és a résztvevők között képviseli magát a magyar piac színe-java. A konferencia olyan témákat vesz górcső alá, mint a "Komplex városfejlesztések Magyarországon", vagy "Irodapiac: van-e élet a Váci úton túl is". A Portfolio.hu Property Investment Forum behatóan foglalkozik a hazai lakáspiac feszültségeivel, a befektetők és a finanszírozók jövőképével, miközben képet kaphatunk arról is, hogy milyen lehetőségekkel és kockázatokkal kecsegtet a román és az orosz ingatlanpiac.

A konferencia különös figyelmet szentel a megváltozott piac kihívásaira, hiszen ahogy egyik neves előadónk, John Verpeleti, az AXA REIM vezetője mondta; "a piac nagyon megváltozott, azonban ez nem jelenti azt, hogy kevesebb lehetőség állna előttünk".

A konferenciát állófogadás zárja. Várjuk Önt is a konferencia résztvevői között!

Bővebb információ:
Holdblog

Ki gondol többet a jövőre?

A prudens népek gondolnak a jövőre - sablon, de alapvetően igaz. Ahogy a heti grafikonon jól látszódik: a skandináv országokban és az angolszászoknál jellemzően magasabb... The post Ki gondol

Kiszámoló

Mielőtt kimondod az igent

Néha szombatonként kiteszek egy-egy régebbi cikket azok kedvéért, akik nem olvasták ezeket a cikkeket 8-10-14 éve. Ez a cikk eredetileg 2015-ben jelent meg, de ma is aktuális.  Nagyon sok fiatal p

Holdblog

Ki vette észre az inflációt?

Infláció, PMÁP eladók, elkeseredett kripto-tesók és meritokrácia… minden forró témát előveszünk Szabó Dáviddal, mint a TV-ben. Jó szórakozást! Milyen platformokon találjátok még m

FRISS HÍREK
NÉPSZERŰ
Összes friss hír
Újjáalakul az Európai Unió, Magyarország a nagy vesztesek közé kerülhet
Green Transition & ESG 2025
2025. március 6.
Property Warm Up 2025
2025. február 20.
Agrárium 2025
2025. március 19.
Biztosítás 2025
2025. március 4.
Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Portfolio hírlevél

Ne maradjon le a friss hírekről!

Iratkozzon fel mobilbarát hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Díjmentes előadás

Tőzsde kezdőknek: Hogyan ne égesd el a pénzed egy hét alatt!

Előadásunkon bemutatjuk a Portfolio Online Tőzsde egyszerűen kezelhető felületét, a számlatípusokat és a gyors kereskedés lehetőségeit. Megismerheted tanácsadó szolgáltatásunkat is, amely segít az első lépések megtételében profi támogatással.

Tanfolyam

Sikeres befektető online tanfolyam

Képes leszel megtalálni a számodra legmegfelelőbb befektetési terméket, miközben olyan gyakorlati stratégiákat sajátítasz el, amiket azonnal bevethetsz a sikeres befektetésekhez!

Ez is érdekelhet
ÉLBC PR Cikkek mutations v2 gyár_1200 x 675