FONTOS Új ajándék érkezik a Orbán-kormánytól - Mennyi pénzt kapnak a családok?
Álláshirdetések

A K&H portfolió menedzser munkatársat keres (x)

A K&H Befektetési Alapkezelő Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba

A K&H portfolió menedzser munkatársat keres
kötvényportfolió menedzser

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Főbb feladatok:
  • a tőkepiac folyamatos figyelemmel kísérése és elemzése,
  • portfoliók önálló kezelése, az üzletkötések végrehajtása,
  • részvétel eszközallokációs döntésekben,
  • részvétel termékfejlesztési javaslatok kialakításában,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, értékesítő kollegákkal,
  • portfoliók teljesítményének rendszeres értékelése,
  • együttműködés a portfoliókezelést kiszolgáló belső és külső partnerekkel,
  • részvétel az ügyfelek számára készülő jelentések készítésében,
  • egyéb, a vezérigazgató által kiadott eseti feladatok ellátása,
  • szakmai információs anyagok készítése az értékesítési hálózat számára,
  • részvétel az értékesítő kollegák szakmai felkészítésében, képzésében.

A munkakör betöltésének feltételei:
  • közgazdasági egyetemi végzettség,
  • legalább 2 éves banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • középfokú, tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás,
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:
  • hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat

A jelentkezés módja: karrier.kh.hu

(x)
KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.