FONTOS Új ajándék érkezik a Orbán-kormánytól - Mennyi pénzt kapnak a családok?

A Portfolio Trader termék értékesítési munkatársat keres (x)

Portfolio

A Portfolio Trader termék értékesítési munkatársat keres
Portfolio Trader - Termék Manager munkatárs

A tőzsdézés a mindene? Szeretne a Portfolio.hu dinamikus csapatához tartozni? Ha igen, akkor Termék értékesítési pozíciónk az Önnek szóló ideális állás.
A Portfolio Trader divíziója vezető szerepet tölt be a magyarországi online kereskedésben és az ehhez kapcsolódó tőzsdei oktatásban. Az új munkatárs feladata ezen dinamikusan növekvő üzletág támogatása lesz.

Elvárások:
  • Tőzsdei tapasztalat
  • Technikai elemzés alapjaink ismerete
  • Jó íráskészség
  • Jó előadói készség
  • Angolnyelvtudás
  • Kreativitás, küzdőszellem
  • Igény a folyamatos fejlődésre

Feladatok:
  • Részvétel a Portfolio Trader termékpaletta értékesítésében
  • Kereskedési platformok használatának bemutatása a leendő ügyfelek számára
  • Tőzsdei kereskedés alapjainak ismertetése a kereskedés iránt érdeklődők számára
  • Tőzsdei rendezvények promotálása, szervezése

Amit kínálunk:
A Portfolio.hu csapatának tagjaként folyamatos szakmai előmenetelt biztosítunk

Dinamikus csapat tagjaként egy teljesítményorientált munkahelyen dolgozhat, ahol a jó öletek és elképzelések magvalósításának semmi sem szab gátat.

Teljesítményarányos, versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Polgár u. 8-10.

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével a bence@portfolio.hu email címre jutassa el.

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.