FONTOS Új ajándék érkezik a Orbán-kormánytól - Mennyi pénzt kapnak a családok?

A Villamosenergia-ipari Társaságok Nyugdíjpénztára könyvelő (befektetés) munkatársat keres (x)

Portfolio

' title='
A Villamosenergia-ipari Társaságok Nyugdíjpénztára (VIT) - Önkéntes és Magán nyugdíjpénztári ágazattal rendelkező nyugdíjpénztár - pályázatot hirdet az alábbi munkakörbe:
KÖNYVELŐ (BEFEKTETÉS)
A Pénztár saját vagyonkezelést is végez, és külső szolgáltatókat is igénybe vesz. Befektetési tevékenysége szerteágazó, választható porfóliós rendszert működtet mindkét ágazatban. Nyilvántartásait elszámolóegységes rendszerben végzi.

Feladatok:
  • Pénztár befektetési tevékenységének analitikus könyvelése (főként értékpapírok )
  • Főkönyvi feladások, egyeztetések, a főkönyv és az analitika egyezőségének biztosítása
  • Részvétel havi, negyedéves és éves zárási feladatok ellátásában
  • A szakterülethez kapcsolódó törvények, jogszabályok és rendeletek figyelemmel kísérése.
Elvárások:
  • Szakiránynak megfelelő iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (főként Excel)
  • Megbízható, önálló magas színvonalú munkavégzés, pontosság, precizitás
Előny:
  • mérlegképes könyvelői oklevél
  • jártasság befektetési tevékenység könyvelése terén
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem + juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Fiatal és dinamikus csapat
Munkavégzés helye:

1072 Budapest Nyár utca 12.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz a benedek.csilla@vitnyp.hu e-mail címre.

A jelentkezés határideje: 2010. június 9.
Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Infostart.hu Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!