CIB Bank Zrt. Projektfinanszírozási manager / Senior munkatársat keres (x)

Portfolio

' title='
CIB Bank Zrt.
Projektfinanszírozás, szindikálások és önkormányzati igazgatósága keres munkatársat

PROJEKTFINANSZÍROZÁSI MANAGER / SENIOR

munkakörbe
Feladat:
  • Ügyfél akvizíció, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Új ügyletek egyeztetése az ügyfelekkel, előterjesztések készítése
  • Hitelügyletek dokumentációjának szervezése
  • Megkötött hitelügyletek nyomon követése
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • 3-6 év banki vagy vállalati területen szerzett tapasztalat
  • Hitelezési gyakorlat vagy beruházási területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló analitikus készség (pénzügyi, számviteli elemzési tapasztalat előnyt jelent)
  • Csapatmunkára való képesség
  • Kezdeményezőkészség, kreativitás
Pozíció területe(i):
Pénzügy/ Bank/ Biztosítás
  • Vállalati pénzügyek
  • Bank
Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezési határidő:
2007. 06. 15.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna a CIB Bank Zrt. csapatához, kérjük jelentkezzen honlapunkon (http://www.cib.hu/cibgroup/hr/ajanlatok/ajanlato k) a fenti hirdetésre.
(X)
Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.