Az Országos Takarékpénztár és Kereskedelmi Bank Rt. vezető privát banki tanácsadót keres (x)

Portfolio

' title='
Az Országos Takarékpénztár és Kereskedelmi Bank Rt.
Közép- magyarországi Régiója

pályázatot hirdet

"Vezető Privát Banki Tanácsadó"

munkakör betöltésére budapesti munkavégzéssel
A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
  • vagyonos ügyfelek emelt szintű kiszolgálása
  • a privát banki munka irányítása a régióban (Budapest, Pest és Nógrád megye)
  • befektetési tanácsadás
  • ügyfél-akvizíciós tevékenység és ügyféltárgyalások lebonyolítása

A pályázat benyújtásának feltételei:
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent
  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma és pénzügyi értékesítési területen szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Tőzsdei szakvizsga, befektetői tanácsadói bejegyzés a PSZÁF-nél
  • Értékpapír-jogi vizsga
  • Befektetési piacok/ termékek teljes körű ismerete
  • Számítástechnikai jártasság (Word-, Excel-ismeret)
  • Kiemelkedő értékesítői és marketing jártasság
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelv-tudás kötelező; orosz nyelv ismerete előnyt jelent
  • Széles ismeretségi kör a helyi affluens ügyfélkörben

A munkakör betöltéséhez előnyös tulajdonságok:
  • Új és összetett információk gyors megértése
  • Jó problémamegoldó készség, kreativitás
  • Logikus és analitikus gondolkodásmód
  • Jó szervezőkészség, előrelátás

Amit kínálunk:
  • nagybanki háttér
  • versenyképes jövedelem és érdekeltségi rendszer
  • komoly, felelősségteljes munka egy jól szervezett csapatban
  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzés

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a privatbank@otpbank.hu címre 2006. júnus 30-ig.
(X)
KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!