Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Rt. értékesítési vezetőt keres (x)

Portfolio

' title='
Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Rt. - az AEGON Magyarország Biztosító Zrt. önálló leányvállalata, továbbá Magyarország egyik vezető vagyonkezelő cége, amely jelenleg több mint 500 milliárd forint vagyont kezel -
ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETÕ
munkatársat keres.
Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:
  • az értékesítési tevékenység összefogása különös tekintettel a befektetési alapok értékesítésére
  • új értékesítési csatornák kiépítése, a meglévők ápolása
  • közreműködés új termékek létrehozásában az ügyféligényeknek megfelelően
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás, tárgyalás
  • az értékesítési rendszer hatékonyságának növelése, fejlesztése
  • riportok, jelentések készítése.

Elvárások:
  • felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • befektetés-értékesítési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Kompenzáció:
  • A kompenzációban a havi fixbér mellett meghatározó súllyal szerepel a teljesítménybér. Kiváló teljesítmény esetén a teljesítménybér komoly növekedésére van lehetőség.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy
  • sikerorientált és eredmény-centrikus személyiség
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni
  • szereti a kihívásokat
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi fiatal és lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát - jövedelemigény megjelölésével - Kovács Éva nevére a KOVACSEV@AEGON.HU e-mail címre várjuk 2006. március 10-ig! Kérjük, hogy jelentkezésében a megpályázott pozíciót pontosan tüntesse fel!
(X)
KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.