Könyvvizsgáló üzletágunk szakmai csapatába keresünk Senior könyvizsgáló munkatársat. (x)

Álláshirdetés
  • Érdekel különböző ágazatokban tevékenykedő ügyfelek működésének, üzleti folyamatainak és pénzügyi adatainak ellenőrzése?
  • Szívesen veszel részt ügyfeleink tevékenységének megismerésében, és az azokban rejlő kockázatok és problémák feltárásában?
  • Nyitott vagy a közvetlen ügyfél kapcsolattartás során információk gyűjtésére és elemzésére?
  • Képesnek érzed magad a könyvvizsgálati munka szakszerű dokumentálására és összegzésére, és a kapcsolódó adminisztratív feladatok részbeni elvégzésére?

Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod, várjuk jelentkezésed, hogy személyesen is megismerhessünk.

Milyen feladataid lesznek?

  • Részvétel a könyvvizsgálati ügyfelek munkáinak megtervezése és kivitelezésének koordinálása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Személyes és virtuális ügyféltalálkozók,
  • A könyvvizsgálati munkák dokumentálása,
  • Audit munkatársak (asszisztensek) munkájának ellenőrzése és támogatása,
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Egyéb könyvvizsgálati feladatok elvégzése,
  • Részvétel átvilágítási munkákban.

Mit várunk tőled?

  • Legalább 3 év releváns tapasztalatot könyvvizsgálat területén (nemzetközi könyvvizsgáló hálózati tagnál);
  • Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettséget (diploma);
  • Aktív középfokú üzleti angol nyelv használatát szóban és írásban egyaránt;
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzést;
  • Határozottságot és kiváló kommunikációs képességet;
  • Ha kell csapatmunkát, vagy önálló munkavégzést

Mit kínálunk?

  • Szakmai tudásod és tapasztalatod alapján versenyképes bért és juttatásokat;
  • Továbbképzési lehetőségeket szakmai tudásod bővítésére;
  • Változatos munkát egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában;
  • Rugalmas, részleges otthoni munkavégzést, csökkentett nyári munkaidőt és extra szabadságot biztosítunk a munka – magánélet közötti egyensúly megtartásáért,

Jelentkezésedet, önéletrajzodat a job@rsm.hu  email címre várjuk, vagy jelentkezz online, az alábbi linkre kattintva. JELENTKEZÉS A SENIOR KÖNYVVIZSGÁLÓ POZÍCIÓRA

(X)

KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.