A Quantis Investment Management Zrt. értékesítési és marketing vezetőt keres (x)

Portfolio

' title='
A BROKERNET Csoport alapkezelője, a QUANTIS Investment Management Zrt Magyarország egyik legnagyobb független alapkezelő társasága, mely több mint 70 milliárd forintot kezel, munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Értékesítési és marketing vezető
FELADATA:
  • A QUANTIS által kezelt befektetési alapok értékesítési volumenének növelése
  • A társaság árbevételének növelése
  • Kapcsolattartás intézményi ügyfelekkel és egyéb partnerekkel
  • A társaság termékeinek kidolgozásában való részvétel, azok piacra vezetése
  • Oktatások képzések tartása az értékesítési hálózatnak, partnereknek
  • Marketing anyagok készítése
  • A corporate identity kialakítása
  • PR tevékenység (sajtóközlemények, sajtóanyagok összeállítása)
  • Prezentációk készítése
  • Közvetlen jelentési kötelezettség a cég vezérigazgatójának

ELVÁRÁSOK:
  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség
  • Magas szintű befektetési ismeretek
  • Legalább 3 éves, befektetési területen szerzett munkatapasztalat
  • Proaktív, értékesítés orientált személyiség
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Vista, Mac)

AMIT CÉGÜNK KÍNÁL:
  • Versenyképes jövedelem (alapfizetés + bónusz + cafeteria + céges autó a 6. hónaptól)
  • Stabil, független háttér
  • Karrier lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Önálló munkavégzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest belvárosa
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az info@quantis.hu e-mail címre!

' title='
(x)
Ricardo

Könyvet Orbánnak

Ruchir Sharma A sikeres nemzetek tíz szabálya című kötete tanulságos olvasmány. A valuta- és adósságválságról szóló fejezetek teljesen jók, de a további részek is megfontolásra érdemese

Kiszámoló

Ez történt a héten 07.28

A megkérdezett amerikaiak közel 60%-a úgy vélekedett, hogy az amerikai gazdaság recesszióban van, ami messze nincs így, de az emberek ezt gondolják, ráadásul szerintük átlagosan már 2023 márc

KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Összes friss hír
Itt a leleplezés: 100 ultragazdag ember él Magyarországon

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.