FONTOS Majd 40 éves mélypontról fordult vissza jen: ez a részvényeidet sem kíméli!
Álláshirdetések

Az IVG Immobilien AG Asset Managert keres (x)

Portfolio

' title='
Az IVG Immobilien AG Európa egyik legnagyobb ingatlanvállalata. A cég 22,7 milliárd euró értékű vagyont kezel, és kb. 700 dolgozójával 19 kiemelt német és európai nagyvárosban van jelen. Helyi képviseleteinek hálózata révén az IVG többek között 5,1 milliárd euró piaci értékű saját ingatlant kezel. Észak-Németországban az IVG föld alatti olaj- és gáztároló kavernákat épít és üzemeltet. Az ingatlanalapok szegmensben az IVG vezető az intézményi befektetők számára kínált speciális ingatlanalapok terén. A magánbefektetők számára szolgáló zártvégű alapokkal együtt az IVG összesen 15,6 milliárd euró értékű ingatlanalapot és megbízást kezel.

Az IVG Hungary Kft. - az IVG Immobilien AG magyarországi leányvállalata - 1998 óta van jelen befektetőként és ingatlanfejlesztőként Magyarországon.
A cég budapesti képviseleti irodájába
Asset Manager
munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az asset management tevékenység felelőse (jelenleg 14 épület)
  • A külső partnerek (Property Management és Facility Management) ellenőrzési és kontrolling feladatainak ellátása, ezen partnerek optimalizálási terveinek értékelése
  • Mellékköltség elszámolás ellenőrzése és elemzése
  • A számlázás ellenőrzése és jóváhagyása
  • Kapcsolattartás és egyeztetés az épületek külföldi tulajdonosaival
  • Éves költségvetési terv elkészítése, cash flow számítás, negyedéves és havi riportok készítése a tulajdonosok számára
  • Értéknövelési stratégia kidolgozása, továbbfejlesztése
  • Szükség esetén közreműködés az értékesítési és marketing stratégia kidolgozásában, bérleti szerződések újratárgyalásában
  • Közreműködés a Transaction üzletág munkafolyamataiban, befektetési lehetőségek felkutatása, pénzügyi elemzése

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági / műszaki végzettség
  • Ingatlanpiaci kiegészítő képzés / releváns szakmai tapasztalat
  • Többéves szakmai tapasztalat asset manager pozícióban
  • Széleskörű piacismeret
  • Professzionális tárgyalóképesség
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban - legalább közepes német nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés, ügyfélorientált látásmód
  • Nyitott, jól kommunikáló személyiség, pozitív kisugárzás, kreativitás
  • Sikerorientált, teljesítmény centrikus személyiség
  • Kitartás, rugalmasság, nagy munkabírás szoros határidők esetén is
  • Kiváló MS Office ismeretek

Abban az esetben, ha ez a sokrétű és kihívásokkal teli feladat felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát az esetleges legkorábbi belépési dátum és bér igény megjelölésével.

IVG Hungary Kft., Tomán Viktória kommunikáció
H-1117, Budapest, Infopark, Gábor Dénes utca 4.
E-Mail: viktoria.toman@ivg.hu tel.: (+36-1) 382-7560

Összes friss hír
Itt a leleplezés: 100 ultragazdag ember él Magyarországon

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.