FONTOS Majd 40 éves mélypontról fordult vissza jen: ez a részvényeidet sem kíméli!
Álláshirdetések

Az OTP Bank Termékfejlesztési vezetőt keres (x)

Portfolio

' title='
Az OTP Bank
lakossági betéti és bankszámla területre

Termékfejlesztési vezető

munkakör betöltésére munkatársat keres.
Feladatok:
  • A lakossági betéti és bankszámla termékfejlesztési stratégia és az üzleti terv kialakításának szakmai irányítása
  • A termékstruktúra, valamint a kondíciós rendszer kialakításának szakmai irányítása.
  • A termékfejlesztési, elemzési, értékesítési és szakmai koordinációs tevékenység összehangolása.
  • Az irányítása alá tartozó értékesítési csatornák szakmai felügyelete.
  • A tevékenységhez szükséges bankon belüli és bankon kívüli szakmai kapcsolatok koordinálása.
  • Szakmai felügyelet és támogatás a hazai és nemzetközi csoporttagok esetében
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Banki lakossági betéti, bankszámla termékfejlesztési területen szerzett minimum 5 éves gyakorlat
  • Legkevesebb 3 éves vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Átlag feletti írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség és munkabírás
  • Kiváló elemző és problémamegoldó képesség
Előny:
  • További közép-kelet európai nyelv ismerete
Jelentkezési határidő : 2009. szeptember 18.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, a jelentkezéshez kattintson ide !
Összes friss hír
Itt a leleplezés: 100 ultragazdag ember él Magyarországon

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.