FONTOS Majd 40 éves mélypontról fordult vissza jen: ez a részvényeidet sem kíméli!
Álláshirdetések

BNP PARIBAS Bank munkatársakat keres (x)

Portfolio

' title='
BNP PARIBAS Bank - Európa egyik vezető pénzintézetének magyarországi fiókjaként - magán-, vállalati- és intézményi ügyfeleknek nyújt testreszabott szolgáltatásokat. A kiemelkedő nemzetközi és hazai tradícióval és eredményekkel rendelkező Private Banking szolgáltatásunkat közel ötszáz tehetős hazai család veszi igénybe, megközelítőleg 80 milliárd forintnyi vagyon kezelését bízva szakértőinkre. A terület dinamikus bővülése kapcsán az alábbi karrierlehetőség iránt érdeklődők jelentkezését várjuk:
Private Banking Tanácsadó

és

Senior Private Banking Tanácsadó
Feladatok:
  • A Private Banking ügyfelek teljes körű kiszolgálása egyedülállóan széleskörű hazai és nemzetközi befektetési és kereskedelmi banki termékekkel.
  • A meglévő ügyfélkör kiszolgálásán keresztül új ügyfelek akvirálásában való részvétel.
  • A BNPP Private Banking globális adottságából eredő széles termékskála adaptálása, a termékek bevezetésében való részvétel az eurózónához való csatlakozás kapcsán, illetve az azt megelőző időszakban.
Elvárások:
  • érett, ügyfélorientált személyiség,
  • kiemelkedő kapcsolattartási, tárgyalási képességek,
  • ambíció új ügyfelek megkeresésére,
  • néhány éves Private Banking területen szerzett munkatapasztalat,
  • felsőfokú közgazdasági / pénzügyi végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével az alábbi címre:
BNP PARIBAS Magyarországi Fióktelepe, Humán Erőforrás, 1051 Budapest, Roosevelt tér 7-8.,
Tel: 374 6300, Fax: 302 4504, e-mail: applications.hu@bnpparibas.com .
(X)
Ricardo

Könyvet Orbánnak

Ruchir Sharma A sikeres nemzetek tíz szabálya című kötete tanulságos olvasmány. A valuta- és adósságválságról szóló fejezetek teljesen jók, de a további részek is megfontolásra érdemese

Holdblog

Egyre nagyobbak az olimpikonok

Ahogy egyre több az olimpiai sport, úgy lesznek egyre nehezebbek és magasabbak az olimpikonok. Különösen a férfi sportolóknál látványos a növekedés, az Olympedia szerint például... The post

KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Összes friss hír
Itt a leleplezés: 100 ultragazdag ember él Magyarországon

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!