Álláshirdetések

MOL Nyrt. szakértő munkatársat keres (x)

Portfolio

' title='
MOL-csoport / MOL Nyrt. munkatársat keres

Társasági szolgáltatások (TÁSZ) Üzleti ellenőrzés és folyamatfejlesztés szakértő
munkakörbe.
Munkavégzés helye: Budapest

A munkakör célja:

Csoportszinten a TÁSZ- és a kapcsolódó üzleti területeken teljes életciklus-audit vizsgálat végrehajtása, kockázatelemzés készítése; ennek eredménye alapján üzleti irányítási folyamatok fejlesztése, illetőleg koordinálása. A szakértő ellenőrzi az audit ajánlásainak kidolgozását, koordinálja a bevezetést; szakmailag támogatja a TÁSZ szintű szabályozások és folyamatok újrastrukturálását; támogatja a TÁSZ és a MOL-csoport leányvállalatainak az integrált működéséhez szükséges, egységes folyamatstruktúrán alapuló szervezet-fejlesztési és folyamatirányítási rendszer létrehozását és működtetését.

Feladatok:
  • Részt vesz a TÁSZ auditterv elkészítésében, az ellenőrzési folyamatok kidolgozásában.
  • Csoport szinten a TÁSZ teljes működési területén teljes életciklus vizsgálatot folytat, a TÁSZ üzleti ellenőrzés vezető irányítása alatt. Vizsgálat során beazonosítja és értékeli a feltárt kockázatokat, azok csökkentésére kontrollpontot dolgoz ki. Részt vesz az audit jelentések által meghatározott ajánlások és folyamat-fejlesztések megvalósításában, tervezi és koordinálja a bevezetést. Ellenőrzi az implementációt és az alkalmazott gyakorlatot. Az audit vizsgálatok lefolytatása során szakmailag kontrollálja és szervezi a folyamatokat és a feladatok végrehajtását.
  • Részt vesz az audit jelentésben meghatározott ajánlások végrehajtásának ellenőrzésében, gyakorlati megfigyeléseiről, folyamatelemzéséről jelentést készít. A folyamatok bevezetését nyomon követi, konzulensként segíti.
  • Részt vesz a belső szabályzatok fejlesztésében az audit megállapításai alapján. Csoport szinten részt vesz a TÁSZ-t érintő folyamatok fejlesztésében, módosításában.
  • Támogatja a leányvállalati integrációt és kapcsolattartást.
  • A külföldi projektekhez kapcsolódó beszerzési folyamatok áttekintése, azok lehetséges standardizálása, típusszerződések- és több országra kiterjedő versenyeztetés bevezetése.
Követelmények:
  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
  • 2 év szakmai gyakorlat hasonló (ellenőrzési) területen
  • angol tárgyalási szintű nyelvismeret
  • B-típusú vezetői engedély
Előnyt jelent:
  • SAP üzleti, ügyviteli folyamat ismerete
  • multinacionális, multikulturális környezetben szerzett tapasztalat
  • orosz és/vagy szlovák nyelv ismerete

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a www.mol.hu honlapon. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

A jelentkezéssel kapcsolatban felvilágosítást ad: Joós Róbert (06-1/464-1429)

Jelentkezési határidő: 2007. 11. 20.

' title='
(X)
KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!