Álláshirdetések

Back office - Customer Service Administrator (x)

A magyar befektetési szolgáltatások piacán dinamikusan növekvő Londoni székhelyű WorldSpreads (www.worldspreads.com) keres Back office - Customer Service Administrator munkatársat Budapesti irodájába. A sikeres jelentkező londoni tréningen vesz részt, a magyarországi munkakezdés előtt.
Feladatok:

  • Kapcsolattartás napi szinten a cég londoni irodájával

  • Számlanyitás ügyfelek részére

  • Ügyfél-adminisztráció

  • Ügyfélszámlák kezelése

  • Ügyfelek banki utalásainak kezelése

  • Elvárások:
    • Magas szintű angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny)
    • Pénzügyi területen, adminisztratív munkakörben végzett min 3 éves gyakorlat
    • Számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, Outlook)
    • Képesség az önálló munkavégzésre
    Szükséges képességek
    • Ügyfélközpontú megközelítés
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Precizitás, pontosság
    • Rugalmasság
    Munkavégzés helye:
    Budapest, belváros
    Attraktív bérezés

    Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését,kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát a bence@portfolio.hu email címre küldje el.
    Kiszámoló

    Új e-mailes átverések

    Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

    Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

    Likviditási szakértő - Vezető modellező

    Pénzügyi modellező/vezető modellező

    Díjmentes előadás

    Kereskedés külföldi részvényekkel

    Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

    Tőzsdei megbízások helyes használata

    Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

    Infostart.hu Infostart.hu

    Ügyvédek

    A legjobb ügyvédek egy helyen

    Sustainable World 2024
    2024. szeptember 4.
    Követeléskezelési trendek 2024
    2024. szeptember 18.
    REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
    Budapest Economic Forum 2024
    2024. október 17.