Az Argenta ZRt. Devizapiaci üzletkötő/hírelemző munkatársat kere (x)

Portfolio

' title='
Az Argenta ZRt. felvételre keres
1 fő
DEVIZAPIACI ÜZLETKÖTÕ/HÍRELEMZÕ
munkatársat
Az Argenta ZRt. pénzügyi befektetésekkel foglalkozik elsősorban közép- és hosszútávú makrogazdasági megfontolások alapján, melynek célpontja potenciálisan a világ összes országa. Jelenleg a világ minden kontinensén vannak deviza-befektetéseink, a jövőben tervezzük tevékenységünk bővítését a részvény-, áru- és ingatlanpiacokra. A sikeres pályázó a cég Pénzügyi Kutató Csoportjának munkáját segíti majd.

Feladatok:
  • Devizaügyletek kötése, későbbiekben részvény-, áru- és ingatlanpiaci ügyletek kötése (telefonon - hazai és külföldi bankok közreműködésével - és internetes felületen)
  • Az ügyletek nyilvántartása (egy erre a célra kifejlesztett szoftver segítségével) és a cég ügyleteiről különböző riportok készítése
  • Magyar és külföldi deviza-, kötvény-, részvény-, áru- és ingatlan-piaci hírek figyelése, gyűjtése és elemzése
Elvárások:
  • Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség; főként frissdiplomások jelentkezését várjuk
  • A pénz- és tőkepiacok legalább elvi szintű ismerete
  • Angol nyelven felsőfokú kommunikációs képesség (mind szóban, mind írásban)
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek (MS Office, internet, képesség új szoftverek használatának gyors elsajátítására)
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodásmód, tömör és lényegre törő fogalmazási képesség mind írásban, mind szóban
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmailag inspiráló és kollegiális légkör

Az állásajánlatról a 391-48-29-es telefonszámon kaphat további felvilágosítást.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát (magyar és angol nyelvű motivációs levél, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz, diplomamásolat, szakdolgozat) kérjük juttassa el 2007. szeptember 3-ig a következő címre:
Argenta ZRt.
"Állás" 1026 Budapest Hűvösvölgyi út 27.
vagy elektronikusan az alábbi e-mail címre:
job@argenta.hu
(X)
KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!