Prémium

Elemző - back office állásajánlat a DIMENZIÓ Csoporttól (x)

A DIMENZIÓ Biztosító Egyesület elemző - back office munkatársat keres.

' title='
A DIMENZIÓ Biztosító Egyesület kezeli a három non-profit szervezet stratégiai szövetségeként működő DIMENZIÓ Csoport közel 40 milliárd forintos vagyonát. A DIMENZIÓ Csoport vagyonának és hozameredményeinek köszönhetően a hazai intézményi befektetők meghatározó képviselője.

Az állás jó lehetőséget biztosít a magyar vagyonkezelési piac, a hazai intézményi befektetők működésének megismerésére.

Feladatok:

  • elemzések, kimutatások, prezentációk készítése

  • vagyonkezelők és letétkezelő jelentéseinek, kimutatásainak elemzése, ellenőrzése

  • portfoliókezelő szoftver vezetése

  • Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség

  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel és PowerPoint készségszintű tudása elengedhetetlen)

  • pénz- és tőkepiac átfogó ismerete

  • önálló problémamegoldás

  • jó íráskészség

  • kiváló kommunikációs készség

  • magas fokú precizitás

  • Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat vagyonkezelési vagy egyéb pénzügyi területen

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • tőzsdei szakvizsga vagy VAP vizsga

  • Jelentkezés fényképes önéletrajzzal "Vagyonkezelés" jeligére az alábbi címeken:

    DIMENZIÓ Csoport (1013 Budapest, Krisztina krt. 32.)
    job@dimenziocsoport.hu

    (X)
    Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

    Likviditási szakértő - Vezető modellező

    Pénzügyi modellező/vezető modellező

    Díjmentes előadás

    Kereskedés külföldi részvényekkel

    Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

    Tőzsdei megbízások helyes használata

    Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

    Infostart.hu Infostart.hu

    Kiadó raktárak és logisztikai központok

    A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

    Sustainable World 2024
    2024. szeptember 4.
    Követeléskezelési trendek 2024
    2024. szeptember 18.
    REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
    Budapest Economic Forum 2024
    2024. október 17.
    Ez is érdekelhet
    123