QUANTIS Investment Management Zrt. back-office munkatársat keres (x)

Portfolio

' title='
A BROKERNET Csoport alapkezelő társasága a
QUANTIS Investment Management Zrt.
keres megbízható munkatársat az alábbi pozícióba:
back-office munkatárs
Feladata:
  • Értékpapír tranzakciók adminisztrációja, elszámolása
  • Alapok eszközértékének számítása
  • Jelentések készítése
  • Könyvelés előkészítése
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 2-3 éves elsősorban pénzügyi szektorban szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Gyors, pontos, precíz és hibamentes adatkezelés
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Kollégákkal való együttműködési képesség

Előny lehet:
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Trias rendszer ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit cégünk kínál:
  • Színvonalas munkavégzésért anyagi biztonságot nyújtó jövedelem
  • Jó szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:
  • Budapest belvárosa

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az info@quantis.hu e-mail címre!
Ricardo

Könyvet Orbánnak

Ruchir Sharma A sikeres nemzetek tíz szabálya című kötete tanulságos olvasmány. A valuta- és adósságválságról szóló fejezetek teljesen jók, de a további részek is megfontolásra érdemese

Holdblog

Egyre nagyobbak az olimpikonok

Ahogy egyre több az olimpiai sport, úgy lesznek egyre nehezebbek és magasabbak az olimpikonok. Különösen a férfi sportolóknál látványos a növekedés, az Olympedia szerint például... The post

KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Összes friss hír
Itt a leleplezés: 100 ultragazdag ember él Magyarországon

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!