Multinacionális nagyvállalat alakuló pénzügyi vállalkozásához portfolio elemző munkatársat keres (x)

Portfolio
A munkakör időtartama: határozatlan

Feladatok:
  • Portfolió elemzése
  • Adatbányászat
  • Analitikák készítése
  • Bankmérleg elemzés
  • Jelentésszolgálat ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3 éves kockázati szemléletű elemzési tapasztalat
  • Scoring és portfolió kimutatások, előrejelzések készítésében való jártasság
  • Matematikai módszerek ismerete a portfolió kockázati jellegű érékeléséhez
  • Középfokú angol nyelvtudás
Kiváló analitikus képességgel, jó kommunikációs készséggel valamint kiemelkedő döntéshozó képességgel rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk!

Pályázat beérkezésének határideje: 2007. július 2.
Pályázat leadása e-mailben a következő címre: kissju66@freemail.hu
(X)
Holdblog

Ahol minden jó, mégis mindenki boldogtalan

Választást tartanak három német tartományban, amelyek az egykori NDK-hoz tartoztak. Ennek apropóján osztja meg Zentai Péter, Zentuccio személyes tapasztalatait az országrészről, ami hiába tart

Berobbant a halálos járvány: egy gyors húzással elkerülhető még a katasztrófa
Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Díjmentes előadás

Kisokos a befektetés alapjairól, tippek, trükkök a tőzsdézéshez

Előadásunkat friss tőzsdézőknek ajánljuk, összeszedünk, minden fontos információt arról, hogy hogyan működik a tőzsde, mik a tőzsde alapjai, hogyan válaszd ki a számodra legjobb befektetési formát.

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?