Az UNIQA Vagyonkezelő Zrt. Értékesítési és marketing koordinátort keres (x)

Portfolio

' title='
Az UNIQA Vagyonkezelő Zrt. a legnagyobb osztrák biztosítócsoport, az UNIQA tagja. Cégcsoportunk mintegy 12.500 munkatárssal rendelkezik 16 európai országban. A Magyarországon kezelt vagyon meghaladja a 170 milliárd forintot. Ügyfelei életbiztosítási, azon belül is különösen a befektetési egységhez kötött életbiztosítások értékesítésének elősegítésére, termékeinek oktatására

Értékesítési és marketing koordinátort

keres.
Feladatok:
  • értékesítés támogatási és marketing anyagok elkészítése, gyártásuk koordinálása
  • értékpapír-piaci háttérelemzések készítése
  • értékesítési rendezvények lebonyolítása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, üzletkötőkkel
  • prezentációs anyagok, havi jelentések készítése
  • termékfejlesztés
Elvárások:
  • közgazdasági egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • min.2-5 év munkatapasztalat privát banki üzletágban
  • tárgyalóképes angol, vagy német nyelvtudás
  • értékesítési beállítottság
  • prezentációs készség
  • kiváló kommunikációs készség
  • kiváló MS Office ismeretek
Előny:
  • értékpapír-piaci ismeretek, tőzsdei szakvizsga, VAP-vizsga
  • értékesítési és marketing területen szerzett tapasztalatok
  • Web-fejlesztésben való jártasság, Clavis ismeret
Amit kínálunk:
  • fiatalos, lendületes csapat
  • folyamatos képzések, tréningek
  • színvonalas, barátságos környezet
  • változatos munkakör

Fényképes, részletes önéletrajzát az alábbi címre várjuk:
Kovács László
UNIQA Vagyonkezelő Zrt.
1134 Budapest, Róbert Károly krt. 76-78.
E-mail: cv@uniqa.hu
(X)
Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.