A K&H Bank Strukturált finanszírozás főosztálya Junior Strukturált Finanszírozási Menedzsert keres (x)

Portfolio

' title='
feladatok:
  • strukturált finanszírozási ügyletek piaci akvírálásával, előkészítésével és megvalósításával kapcsolatos komplex feladatok ellátása, jellemzően ügyletgazdai szerepkörben.
  • ennek keretében ingatlan finanszírozás (kereskedelmi ingatlanok és szállodák), cég ki- és felvásárlás (MBO/LBO), valamint PPP, illetve egyéb egyedi finanszírozási struktúrát igénylő, akár szindikált hitelezés keretében történő ügyletekben történő részvétel.

elvárások:
  • közgazdasági (főiskolai v. egyetemi) végzettség,
  • min. 1-2 éves - elsősorban vállalati hitelezésben szerzett - banki gyakorlat,
  • elemzési, strukturálási, szerződésrendszer-kidolgozási és monitoring gyakorlat,
  • tárgyalóképes és szerződéskötési jogi nyelvben jártas angol nyelvtudás,
  • komplex pénzügyi modellezési képesség,
  • munkavégzéshez szükséges szövegszerkesztő, táblázatkezelő, adatbázis kezelő, prezentációs és hálózati számítástechnikai rendszerek gyakorlott felhasználói szintű ismerete.

előnyt jelent:
  • további idegen nyelv ismerete,
  • további felsőfokú végzettség.

az ideális jelölt jellemzői:
  • eredményorientáltság, ügyfél-orientáltság,
  • dinamikus, kreatív, problémamegoldó alkat,
  • kiváló elemző kézség, átlátó képesség,
  • tanulékonyság, pontosság és rendszerezettség,
  • kiváló (szóbeli és írásbeli) kommunikációs képesség,
  • team munkába való jó vezetési ill. beilleszkedési kézség,
  • stressz tűrő képesség, hosszabb, nagy munka-intenzitású időszakokban való helytállás,
  • naprakész makrogazdasági tájékozottság, pénzügyi, számviteli és általános jogi ismeretek folyamatos megújítására vonatkozó készség.

amit kínálunk:
  • budapesti munkahely (főállásban Strukturált Finanszírozási területen),
  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • folyamatos képzési lehetőség.

A szakmai önéletrajzokat "Junior strukturált finanszírozási menedzser" jeligére legkésőbb február 27.-ig az alábbi címre kérjük beküldeni:
K&H Bank Rt., Humánpolitika igazgatóság
1851 Budapest
(e-mail cím: job@khb.hu)
(X)
Holdblog

Ahol minden jó, mégis mindenki boldogtalan

Választást tartanak három német tartományban, amelyek az egykori NDK-hoz tartoztak. Ennek apropóján osztja meg Zentai Péter, Zentuccio személyes tapasztalatait az országrészről, ami hiába tart

Holdblog

Jó reggelt, migráció, eltűntél?

Egyre kevésbé foglalkoztatja a hírportálokat az illegális bevándorlás kérdése - főképp hazánkban. Csak hozzászoktunk a témához vagy tényleg eltűntek a migránsok? Egyik válasz sem tükrö

Berobbant a halálos járvány: egy gyors húzással elkerülhető még a katasztrófa
Díjmentes előadás

Kisokos a befektetés alapjairól, tippek, trükkök a tőzsdézéshez

Előadásunkat friss tőzsdézőknek ajánljuk, összeszedünk, minden fontos információt arról, hogy hogyan működik a tőzsde, mik a tőzsde alapjai, hogyan válaszd ki a számodra legjobb befektetési formát.

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.