A Credit Suisse Asset Management budapesti irodája munkatársat keres (x)

Portfolio

' title='
A Credit Suisse munkatársat keres Vagyonkezelő munkakörbe

A Credit Suisse Asset Management (Hungary) Alapkezelő Rt.:
A Credit Suisse Asset Management a Credit Suisse Csoport intézményi vagyonkezeléssel foglalkozó leányvállalata, amely 1997 óta van jelen a hazai piacon.
A munkakörrel járó feladatok:
  • Önálló döntéshozatal a részvény befektetési stratégia kialakításában, közreműködés kötvény-, pénzpiaci, vegyes, stb. portfoliók kezelésében;
  • A befektetési stratégiát megalapozó magas szintű részvénypiaci elemzői munka;
  • A befektetési döntések végrehajtása;
  • A befektetési tevékenység eredményességének figyelemmel kísérése és kockázatának elemzése;
  • Az ügyfelekkel történő kapcsolattartás.

A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • A szakterületen eltöltött minimum három éves munkatapasztalat;
  • Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség, ennek hiányában a szakterületen megszerzett legalább öt éves munkatapasztalat;
  • A PSZÁF befektetési tanácsadói / üzletkötői névjegyzékbe történő bejegyzéshez szükséges vizsgakövetelmény megléte;
  • Magas szintű írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás, amely a vagyonkezelői szakterület nyelvezetének ismeretét is magában foglalja;
  • Táblázatkezelő programok magas szintű ismerete;

A teljes tőzsdevizsga, illetve a CFA oklevél vagy a CFA vizsgasorozat bármely szintjének letétele előnyt jelent;
A munkakör betöltésére elsősorban olyan néhány éves tapasztalattal rendelkező érdeklődő jelentkezését várjuk:
Aki képes
  • különböző részvény befektetési alternatívák önálló mérlegelésére és a befektetési stratégia önálló kialakítására;
  • különböző iparágakban működő cégek elemzésére, pénzügyi eredményeik előrejelzésére;
  • hazai és nemzetközi makrogazdasági tendenciák és tőkepiaci folyamatok elemzésére;
  • magas szakmai színvonalú írásbeli elemzések és beszámolók készítésére;
  • hozzájárulni a termékfejlesztés sikeréhez;
  • és
  • aki jó kommunikációs képességeit szívesen kamatoztatná az ügyfelekkel és az elemzett tőkepiaci cégekkel történő kapcsolattartás során;
  • aki magas szintű pénzügyi matematikai készséggel és tudással bír;
  • aki szívesen dolgozna egy folyamatos terheléssel járó, s nagy munkabírást követelő nemzetközi környezetben.

Az érdeklődőket kérjük, hogy írásos önéletrajzukat 2005. november 4-ig juttassák el az alábbi névre és címre:

Kozma Krisztina
Fax szám: 413 2981
Email cím: krisztina.kozma@csam.com
Kongatják a vészharangot: olyan folyamat zajlik, amely pusztító vírusokat szabadíthat ránk
Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.

Infostart.hu Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Díjmentes előadás

Kereskedés a magyar piacon kezdőknek

Minden, amit a hazai parkettre lépés előtt tudni érdemes.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!