A PannErgy Nyrt. szenior treasury és kontrolling munkatársat keres (x)

Álláshirdetés

A PannErgy Nyrt. a Budapesti Értéktőzsdén jegyzett Társaság, a BUX kosár tagja, Prémium kategóriába tartozó részvény kibocsátó.  A PannErgy cégcsoport geotermikus energia hasznosításával foglalkozó vállalkozás. A Cégcsoporthoz tartozó társaságok az elmúlt 10 évben megvalósították a győri és miskolci geotermikus rendszert - a lakossági és az ipari felhasználók szolgálatába állítva a geotermikus energiát. Büszkék vagyunk arra, hogy ezzel a lépéssel nem csak a káros környezeti hatások csökkentésében vállalunk meghatározó szerepet Magyarországon, hanem a munkahelyteremtés, illetve az ipari vállalatok környezetbarát, fenntartató működéséhez is nagy mértékben hozzájárulunk.

Budapesti irodánkba várjuk szenior treasury és kontrolling munkatárs jelentkezését.

Főbb feladatok:

  • eredmény és cash-flow szemléletű tervezés;
  • finanszírozás szervezés;
  • kereskedelmi- és hatósági értékesítői energiaárazás előkészítés;
  • pénz- és banki hitelállományok kezelése/kontrollingja;
  • eseti- és rendszeres adatszolgáltatások, elemzések készítése;
  • banki kapcsolattartás.

Szükséges tapasztalat, szakmai ismeretek:

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség;
  • Microsoft Office magas szintű ismerete (különösen Excel);
  • 4-8 év közötti munkatapasztalat;
  • legalább középszintű alkalmazott angol nyelvismeret.

Elvárt kompetenciák:

  • felelősségteljes, pontos és precíz munkavégzés;
  • jó terhelhetőség;
  • önállóság;
  • analitikus, problémamegoldó attitűd;
  • lojalitás.

Előnyt jelent:

  • VBA ismeretek megléte;
  • kontrolling terén szerzett tapasztalat;
  • energiaszektor iránti érdeklődés vagy megszerzett ismeretek.

Amit kínálunk:

  • versenyképes rendszeres juttatások;
  • teljesítmény alapú kiegészítő bérezés;
  • stabil, tőzsdei jelenléttel bíró vállalati háttér, otthonos minőségi irodai környezettel;
  • rugalmas munkaidő;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • magas szintű irodai eszközök (laptop és mobiltelefon).

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet várunk - bérigény megjelöléssel – a palyazat@pannergy.com e-mail címre.

(x)

KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.