A Generali Alapkezelő Zrt. Szenior portfólió menedzser munkatársat keres (x)

Álláshirdetés

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Tagvállalatunk, a Generali Alapkezelő Zrt.

Szenior portfólió menedzser

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

A Generali Alapkezelő a magyarországi Generali Csoport befektetési szolgáltatások nyújtására szakosodott cége. Társaságunk egy olyan komplex, professzionális szolgáltatásokat nyújtó, a XXI. század igényeit kielégítő termékpalettát épített ki, amely mind a magán, mind az intézményi ügyfelek számára biztosítja az igényeikhez, hozamelvárásaikhoz, kockázatvállaló képességükhöz legjobban illeszkedő befektetési portfóliók kialakítását.

Feladataid lesznek

  • abszolút hozamú, részvény - és kötvénypozíciókat is tartalmazó portfóliók (befektetési alapok, biztosítók, pénztárak, egyéb ügyfelek) vagyonkezelése, ezen belül a befektetési és kereskedési stratégiák aktív végrehajtása;
  • stratégia-alkotási és elemzési tevékenység;
  • befektetési döntések végrehajtása;
  • befektetési tevékenység eredményességének figyelemmel kísérése;
  • riportok készítése;
  • nemzetközi projektmunkában történő részvétel.

Kit keresünk?

  • főiskolai/egyetemi végzettség;
  • kiváló kommunikációs, prezentációs készség angol és magyar nyelven;
  • minimum 4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, valamint bemutatott, elismert vagyonkezelői teljesítmény ("track record");
  • nemzetközi makrogazdasági, tőkepiaci és pénzügyi folyamatok, összefüggések ismerete;
  • alapkezelés adminisztrációs hátterének gyakorlati ismerete;
  • Bloomberg mindennapos használatának gyakorlata;
  • stressztűrő képesség, csapatszemlélet;
  • analitikus gondolkodás, modellezési képességek;
  • nyitottság, rugalmasság.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • CFA vizsga vagy egyéb nemzetközi szakirányú képesítés;
  • Clavis, CRM, illetve egyéb tőzsdei rendszerek ismerete.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • a járvány ideje alatt teljes home office lehetőség;
  • ezt követően is home office munkavégzés heti rendszerességgel;
  • az irodai napokon jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.);
  • versenyképes szakmai tudás, szakmai fejlődés lehetősége, tréningek;
  • kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok;
  • fiatalos, lendületes csapat, segítőkész munkatársak;
  • amint a járványhelyzet nem korlátozza, újra számos kikapcsolódás színesíti mindennapjainkat;
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.

Egyéb információk

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege megengedi - ez a munkaköreink kb. 94%-a - a járvány ideje alatt Home Office lehetőségével támogatjuk a munkavégzést, melyhez laptopot, mobilflotta keretében hang és mobilinternet elérést biztosítunk.

Azoknál a munkaköröknél, ahol a munka jellege nem engedi meg vagy csak részben engedi meg a Home Office munkavégzést, fokozott biztonsági intézkedéseket vezettünk be:

  • folyamatos, napközbeni fertőtlenítés van az irodaházakban,
  • a mosdókon kívül is plusz fertőtlenítő állványokat helyeztünk el a közösségi terekben,
  • biztosított, hogy az irodaházakban dolgozók 2 m távolságban üljenek egymástól,
  • az ügyfélterekben plexit helyeztünk a dolgozók és betérő ügyfelek közé és napi extra  fertőtlenítést végzünk zárás után,
  • minden munkatársunk számára maszkokat biztosítottunk.

Kiválasztásaink során az interjúkat online tartjuk.

Beléptetéskor minimalizáljuk a személyes találkozás szükségességét.

Minden olyan pozíciónál, ahol azt a munka jellege lehetővé teszi, a betanulási időszakot is távoli eléréssel biztosítjuk.

(x)

KonyhaKontrolling

Mi a legjobb befektetés ma?

Az ügyfeleim gyakran kérdezik tőlem, hogy mi a legjobb befektetés. Ez a kérdés mindig elszomorít, hiszen azt kell válaszolnom, hogy ilyen nem létezik. Ráadásul rámutat a kérdező rossz elvár

Kiszámoló

Új e-mailes átverések

Nagyon terjed az Egyesült Államokban az új e-mailes átverések, amik pofonegyszerűek, mégis végtelenül hatásosak. Az elkövetők megfertőznek olyan emberek számítógépeit, akik sok pénzt keze

Új aranyláz tombol az egészségügyben, most kell észnél lenni! - Interjú

Likviditási szakértő - Vezető modellező

Pénzügyi modellező/vezető modellező

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai?

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.