Álláshirdetések

Munkatársat keres a Pénzcentrum (x)

Magyarország vezető lakossági pénzügyi portálja, a Pénzcentrum komoly szakmai ambíciókkal rendelkező munkatársat keres
SZERKESZTŐ-ÚJSÁGÍRÓ
munkakör betöltésére.
Munkakör:
  • Összeállítások, elemzések készítése a magyar gazdaság minden területéről
  • Interjúk készítése
  • Adatbázisok karbantartása

Elvárások:
  • Elhivatottság
  • Terhelhetőség
  • Gazdasági, pénzügyi alapismertek
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzési képesség
  • Jó íráskészség, biztos billentyűkezelés
  • Biztos nyelvtudás (főként angol)
  • Word, excel, internet felhasználói szintű ismerete (legalapvetőbb excel függvények és grafikonok készítésének ismerete alapkövetelmény)

Előnyt jelent:
  • (Gazdasági) újságírói gyakorlat előnyt jelent

Juttatások:
  • Szakmai elismerés a hazai piacon a Pénzcentrum csapatának tagjaként
  • Attraktív bérezési struktúra
  • További szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye:
  • A Pénzcentrum szerkesztősége (1033, Budapest, Polgár u. 8-10.)

Munkavégzés ideje:
  • Teljes munkaidő, távmunkára nincs mód.

A jelentkezőktől önéletrajzot az allas@penzcentrum.hu e-mail címre várunk.

Összes friss hír
Valamit tervez a kormány - Mi lesz az OTP-vel?
Díjmentes előadás

Kisokos a befektetés alapjairól, tippek, trükkök a tőzsdézéshez

Előadásunkat friss tőzsdézőknek ajánljuk, összeszedünk, minden fontos információt arról, hogy hogyan működik a tőzsde, mik a tőzsde alapjai, hogyan válaszd ki a számodra legjobb befektetési formát.

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Infostart.hu Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Private Health Forum 2024
2024. szeptember 26.
Future of Finance 2024
2024. szeptember 17.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
2024. szeptember 18.