A Portfolio.hu Senior Key-account Manager munkatársat keres (x)

Magyarország piacvezető gazdasági médiacsoportja, a Portfolio.hu dinamikusan bővülő online, mobil, offline felületei és rendezvényei integrált értékesítéséhez
Senior Key-account Manager pozícióba

munkatársat keres.

A Portfolio.hu Senior Key-account Manager munkatársat keres
Elvárások:
  • Több éves értékesítési tapasztalat
  • Aktív ügyfélkapcsolatok, bizonyított eredményesség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Eredménycentrikusság, belső motiváció
  • Jó tárgyalási és prezentációs készség, csapatszellem

Előnyt jelent:
  • Média vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Direkt és/vagy ügynökségi kapcsolatrendszer
  • Sales, marketing vagy gazdasági végzettség
  • További nyelvismeret
  • Internetes, informatikai háttérismeretek

Feladatok:
  • A meglévő hirdetői körrel való kiváló kapcsolat ápolása
  • Új hirdetők megkeresése
  • Termékfejlesztés, innováció

Amit kínálunk:
  • A dinamikusan fejlődő cégcsoporton belül folyamatosan bővülő, minőségi termékkört
  • Jól teljesítő, magas elégedettségű ügyfélkör, szektor fókusz
  • A médiapiacon egyedülálló szakmai és infrastrukturális támogatás
  • Versenyképes jutalék alapú jövedelem
  • Régiós karrierlehetőség

Jelentkezés: fényképes angol és magyar CV és motivációs levéllel a job@portfolio.hu címre.
Kongatják a vészharangot: olyan folyamat zajlik, amely pusztító vírusokat szabadíthat ránk
Díjmentes előadás

Kereskedés a magyar piacon kezdőknek

Minden, amit a hazai parkettre lépés előtt tudni érdemes.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Sustainable World 2024
2024. szeptember 4.
Követeléskezelési trendek 2024
2024. szeptember 18.
REA 2024 SUMMIT – Powered by Pénzcentrum
Budapest Economic Forum 2024
2024. október 17.