A műtárgy.com legújabb ajánlójában olyan műtárgyak közül válogattunk, melyek mind az erotika témájához köthetőek és a közeljövőben kerülnek kalapács alá. A fiatal kortárs magyar festőművész, Verebics Katalin képén két, csak monogrammal jelzett női testet láthatunk erotikus pózban. 1. Verebics Katalin: R és M Kikiáltási ár: 40.000 Ft A 20. század jelentős...
Kedves Olvasónk!
A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.
- Portfolio.hu teljes cikkarchívum
- Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái